ZpětVycentrovat mapu

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti

Nabídka práce na volnou pozici pro Okresní soud Praha - východ.

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Na poříčí 1044/20, Praha, 11000
  • Přidáno: 15. 1. 2021

Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti:

UpresnujiciInformace(MÍSTO VÝKONU : Na poříčí č.p. 1044/20, Nové Město, 110 00  Praha 1
KONTAKT :  Klusáčková Petra Bc., tel.: 221 729 382, e-mail: pklusackova@osoud.phav.justice.cz

Požadujeme:
- vzdělání minimálně SŠ, VŠ - obor ekonomie velkou výhodou
- praxe v oboru účetnictví ve státním sektoru, nejlépe odvětví justice výhodou
- trestní bezúhonnost
- výhodou je znalost soudního prostředí a soudní aplikace ISAS, IRES, né podmínkou
- ochotu učit se novým věcem
- samostatnost a pečlivost
- schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:
- přímé zaučení dosavadní hlavní účetní
- zařazení v platové třídě 11, platový stupeň dle praxe, zvláštní příplatek, příplatek za vedení
- zaměstnanecké benefity (stravenky 110,-Kč, dovolená 25 dní/rok, 6 dní indispoziční volno/rok, pravidelná interní školení a vzdělávání v oboru…
- přátelský kolektiv
- příjemné prostředí soudu v centru Prahy s dobrou dopravní dostupností
- pracoviště v kancelářích, nikoliv openspace
- možnost úpravy pracovní doby, zkrácený úvazek
- časová flexibilita

Náplň práce:
- komplexně vést účetnictví, účtovat o stavu, účtování mezd, pohybu a rozdílu majetku a závazků, o výdajích a příjmech, sestavovat účetní závěrky a vést účetní knihy, sestavovat účtový rozvrh, provádět dokladové inventury a pořizovat inventurní soupisy,
- sestavovat finanční a účetní výkazy a zasílat je správci kapitoly a do IISSP,
- pracovat v systému Státní pokladny - kontrola údajů a přeúčtování skutečností,
- zastupovat rozpočtáře a finančního referenta po dobu jejich nepřítomnosti,
- zajišťovat správu aplikace IRES,
- plnit úkoly spojené s archivací a vyřazováním účetních písemností,
- jako hlavní účetní vykonávat řídící kontrolu v souladu se zákonem o finanční kontrole,
- podílet se na přípravě návrhů vnitřních předpisů týkajících se činnosti oddělení,
- zajišťovat smluvně závodní stravování zaměstnanců a provádět měsíční zúčtování se
- zaměstnanci a FKSP,
- metodické vedení účtárny
- spolupracovat na uzavírání a následné kontrole plnění smluvních vztahů,
- plnit další úkoly podle pokynu ředitelky Správy soudu
Zaměstnanec odpovídá za:
- vedení účetnictví v souladu se zákonem o účetnictví, ČÚS a prováděcími předpisy,
- řádné zpracování účetní závěrky a přípravu podkladů pro státní závěrečný účet.

ZAM. VÝHODY :

Stravenky, dovolená 25 dní, 6 dní in.volna, vzdělávání v oboru, osobní ohodnocení, příplatek za vedení, odměny - závislé na výkonu práce.)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)