ZpětVycentrovat mapu

Číšníci a servírky

Nabídka práce na volnou pozici pro RÁZTOKA s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Lukoveček
  • Přidáno: 18. 2. 2024

Číšníci a servírky:

UpresnujiciInformace(PRACOVIŠTĚ Penzion U Ráztoky, Lukoveček
- Pracovní náplň: obsluha hostů, práce s penězi a pokladnou, práce za barem, úklid
- Požadavky: praxe v oboru výhodou, komunikativnost
- střídání krátkého a dlouhého týdne, PD cca 7:00 - 22:00 hod., doba určitá bez možnosti prodloužení
- Benefity: strava na pracovišti, ubytování v rámci pracovní doby
- Kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 9:00 - 14:00 hod. (paní Šajerová, tel.: 722 909 037) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: janasajerova@penzionuraztoky.cz.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Hrubá mzda: 22 800 – 25 500 Kč/měsíc

* povinná položka