ZpětVycentrovat mapu

Obsluha zemních a příbuzných strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro LXM Group a. s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Malostranská 579, Šenov u Nového Jičína, 74242
  • Přidáno: 16. 11. 2023

Obsluha zemních a příbuzných strojů:

UpresnujiciInformace(z: 14.11.2023 a: 3.4.2024
Požadujeme:
- praxi v oboru, manuální zručnost
- zkušenosti s výstavbou zděných objektů výhodou
- zdění, omítky, sdk, obklady, nivelace, betonáže a jiné.
- trestní bezúhonost
- zodpovědnost a spolehlivost
- fyzická zdatnost
- řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:
- zednické práce na výstavbě objektů, bytových jednotek

Zaměstnanecké výhody: stravné

Co Vám můžeme nabídnout?
- Zázemí stabilní stavební společnosti s dlouholetou tradicí
- Smluvní pracovní poměr s možností prodloužení
- 4 týdny dovolené
- Roční odměny
- Možnost zvyšování profesní kvalifikace
- Práci na pevně dané ranní směny

Kontakt: PhDr. Ing. Zuzana Kuběnová LL.M., telefonicky od Po do Pá +420 604 191 929, strukturovaný životopis zašlete na e-mail: zuzana.kubenova@lxmgroup.cz)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 32 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon595 770 214