ZpětVycentrovat mapu

Elektromechanici

Nabídka práce na volnou pozici pro Beskyd Fryčovice, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Fryčovice 606, Fryčovice, 73945
  • Přidáno: 9. 5. 2022

Elektromechanici:

UpresnujiciInformace(A16  z:28/4/2022  a:12/12/2023
Pracovní náplň:
- Elektroúdržba v rámci celého podniku dle potřeby
- Periodické kontroly ručního nářadí a elektrospotřebičů v celém podniku
- Práce týkající se provozu elektro přístrojů, vedení (vyhláška 50/1978 Sb. - není podmínkou)
- Montáž, rekonstrukce, údržba, opravy týkající se objektů a zařízení objektů, seřizování strojů
- Seřizování, údržba a ošetřování nástrojů a nářadí, zařízení.
Pracovní doba:
- Jednosměnný provoz, ranní směny
- 8 hodinová pracovní doba pondělí až pátek
- S možností přesčasové práce dle potřeb provozu.
Požadujeme:
 - Střední vzdělání zakončené minimálně výučním listem (praxe není podmínkou, přijmeme kandidáty i po vyučení, bez praxe)
- Samostatnost a vysoké pracovní nasazení
- Preciznost, aktivní přístup k plnění zadaných úkolů.
Nabízíme:
- Dobré mzdové ohodnocení, včetně odměn, příplatků za přesčasovou práci
- Příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, odměny k životnímu jubileu, pracovnímu výročí apod.
- Silné, stabilní zázemí v české potravinářské firmě s dlouholetou tradicí.
Kontakt telefonicky, emailem.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 – 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon602 842 566