ZpětVycentrovat mapu

Programátoři počítačových aplikací specialisté

Nabídka práce na volnou pozici pro M - PRO spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Čebín 80, Čebín, 66423
  • Přidáno: 5. 4. 2024

Programátoři počítačových aplikací specialisté:

UpresnujiciInformace(První kontakt: e-mailem
Nástup možný ihned.
Mzda 50tis. + motivační složka mzdy

Úspěšná softwarová společnost hledá pracovníka/ci na pozici "Programátor". Požadavky na uchazeče:

Náplň práce:
o migrace dat a práce z daty na úrovni SQL
o tvorba zákaznických reportů
o tvorba zákaznických importů z externích systémů
o komunikace se zákazníkem

Požadujeme:
o SŠ/VŠ vzdělání
o nutná znalost SQL - (MS SQL Server 2008 a vyšší, ORACLE) - tvorba SQL skriptů, uložených procedur
o znalost Delphi 5  a Delphi XE 10.1 Berlin přístup k datům za pomoci ADO a FireDac
o znalosti vývoje databázových systémů
o výhodou znalost DevExpress komponent pro Delphi
o výhodou zkušenosti s vytvářením tiskových reportů za pomoci QuickReport
o AJ pasivně - manuály
PROFESNÍ ŽIVOTOPIS ZASÍLEJTE NA: obchod@m-pro.cz

Motivační složky mzdy.

Místo výkonu práce: Čebín 80, 664 23)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 50 000 Kč/měsíc

Kontakt na zaměstnavatele

Telefonmartin.kubat@m-pro.cz