ZpětVycentrovat mapu

Obsluha strojů (lisů) / Montážní dělník - Doubí u Turnova

Nabídka práce na volnou pozici pro KV Final s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Doubí 44, Doubí u Turnova (Doubí), 463 45
  • Přidáno: 21. 5. 2023

Chceš dělat STROJAŘINU na světové úrovni a stát se tak součástí úspěšného týmu?
KV Final s.r.o. je česká, stabilní společnost, zabývající se výrobou a vývojem kovových dílů pro automobilový průmysl. Do našeho týmu v Doubí u Turnova hledáme tyto pracovníky:

Obsluha strojů (lisů) / Montážní dělník

Náplň práce:
- výroba lisovaných dílů dle příslušných postupů
- identifikace vyráběných dílů předepsaným způsobem
- provádění záznamů do výrobních listů a centrálního systému atd.

Požadujeme:
- SOU vzdělání, nejlépe s výučním listem, případně praxe ve výrobním podniku výhodou
- zručnost, svědomitost, zodpovědnost, samostatnost a loajalita k firmě

Nabízíme:
- stabilní a perspektivní zaměstnání v silné společnosti
- hrubá měsíční mzda od 25.000 Kč do 35.000 Kč
- práce v 3 směnném provozu
- možnost rychlého posunu na vyšší pozice, seřizovač, nástrojař, údržbář, konstruktér, vývoj apod.
- plně hrazenou práci přesčas včetně příplatků
- dotované závodní stravování
- hrazené očkování proti chřipce
- nástupní bonus 15.000 Kč
- odměny za přivedení nového kolegy 15.000 Kč a jiné
- skvělý kolektiv a mnoho mimopracovních aktivit

Místo výkonu práce: Doubí u Turnova

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Doplňující informace: pracovní poměr na dobu určitou / neurčitou dle domluvy

Pokud Vás zaujala naše nabídka, zavolejte nám na 725 435 914
nebo nám zašlete svůj profesní životopis na e-mail: personalni@kvfinal.cz
Více informací naleznete na www.kvfinal.cz/kariera