ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro HOPI s.r.o..

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Háj 328, Kralice na Hané, 79812
  • Přidáno: 3. 9. 2023

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(CZ-ISCO 83443
Kontaktní osoba Pospíšil Jiří, tel. 720736980 (volat Po-Pá 8:00-13:00), e-mail: jpospisil@hopi.cz
Pracovní doba: Po-Pá: 6-14, 14-22, 22-6.

Náplň práce: vychystávání zboží na palety dle podkladů ve čtečce, manipulace s kartony, zvedání břemen.
Požadujeme: podmínkou: velmi dobrá zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, potravinářský průkaz. Výhodou zkušenosti s obsluhou manipulační techniky a skladovými procesy.
Nabízíme: Zajištění oprávnění na NZV, zajímavé finanční ohodnocení, prémie, příplatek za prostředí, noční směny, nabízíme stabilní zaměstnání.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 22 680 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon720736980