Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních

Nabídka práce na volnou pozici pro Domov pro seniory Ludmila, příspěvková organizace.

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Poddubí 7, Háj ve Slezsku (Smolkov), 74792
  • Přidáno: 12. 1. 2024

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních:

UpresnujiciInformace(*KO: Bc. Hansliková Nikol, tel.: 553 773 233/kl. 31 nebo 724 324 985. Motivační dopis a strukturovaný životopis zašlete na email: socialni2@dsludmila.cz

Požadavky: slušnost, chuť pracovat, respekt, empatie, korektnost, flexibilita, asertivita, loajalita, lidskost, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Směnnost: ranní směny, 40 hodin týdně, možnost i zkráceného úvazku

Mzdové rozpětí 18 900  - 22 110 Kč, dle délky započitatelné praxe + příplatek za směnnost, po zkušení době dle kvality práce osobní ohodnocení, odměnový systém dle výsledků práce.

Benefity: příspěvek na penzijní připojištění až do výše 650 Kč nebo doplňkové penzijní spoření,  věrnostní odměny, odměny při životních výročích, příspěvek na stravování - možnost zvýhodněného stravování, 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days

Pracovní náplň: úklid a údržba podlahových a skleněných ploch, sociálních zařízení, kuchyňských zařízení, jídelních ploch a stravovacích koutků.

Jedná se o zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost. NÁSTUP IHNED.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 18 900 – 22 110 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon553 773 233/kl. 31; 724 324 985