ZpětVycentrovat mapu

Dopravní dispečeři

Nabídka práce na volnou pozici pro TTV spedice spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: ruština aktivně
  • lokalita: Za Nádražím 1561, Kostelec nad Orlicí, 51741
  • Přidáno: 4. 9. 2022

Dopravní dispečeři:

UpresnujiciInformace(Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail espandr@ttvtransport.cz. Vybraní kandidáti budou pozváni na osobní pohovor (možnost seznámení se s pracovním prostředím).
Bližší informace telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 16:00 hodin.
Požadujeme:
- komunikativní znalost ruštiny nebo ukrajinštiny (komunikace s řidiči) a češtiny nebo angličtiny (komunikace s kolegy)
- pozitivní náladu a schopnost týmové spolupráce
- praxe v oboru dopravy alespoň 2 roky výhodou, ne podmínkou - garantované zaškolení a zaučení.
Náplň práce:
- zodpovědnost za část firemní flotily
- řízení práce řidičů - cizinců, koordinace jejich činnosti
- zadávání práce do systému, plánování tras
- objednávání přepravy trajektem
- dohlížení na časy nakládek a vykládek.
Nabízíme:
- odpovědnou a různorodou práci, možnost seberealizace
- nástupní plat 30-35 tis. Kč
- pracovní dobu od 8:00 do 16:30 hod.
- služební telefon, dotované obědy, zaměstnanecký program benefitů.  )

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 30 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon607 007 879