Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Nabídka práce na volnou pozici pro Stroje a vybavení s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hasičská 2641, Rožnov pod Radhoštěm, 75661
  • Přidáno: 29. 3. 2024

Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií):

UpresnujiciInformace(Nástup možný ihned.
Náplň práce:
Prodej zboží na prodejně, doplňování zboží na prodejně, komunikace se zákazníky.
Práce s pokladnou, v administračním systému a navádění objednávek.

Požadujeme:
SOU a vyšší vzdělání, dobrá znalost práce na PC, pečlivost, samostatnost a zodpovědnost.
Pracovní nasazení, základní znalost sortimentu elektronářadí, výhodou je znalost skladového systému Abra nebo jiného

Nabízíme:
Příspěvek na obědy
2 dny placeného volna Sick Days
Odborná školení
Práce v zavedené firmě
Narozeninové volno
Pracovní poměr na dobu neurčitou, po zkušební době navýšení mzdy.
Zaměstnanecké výhody
Jednosměnný provoz, pracovní doba 7.00- 16.00.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)