ZpětVycentrovat mapu

Hlavní stavbyvedoucí

Nabídka práce na volnou pozici pro Jindřichohradecká stavební s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Otín 102, Jindřichův Hradec (Otín), 37701
  • Přidáno: 4. 4. 2024

Hlavní stavbyvedoucí:

UpresnujiciInformace(KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM
Náplň práce:vedení stavby, organizace postupu prací, koordinace subdodavatelů, zajištění dodávek materiálů na stavby, kontrola dodržování termínů, kvality prací a dodržování BOZP
Požadavky: SŠ/VŠ, obor Pozemní stavby, vhodné i pro absolventy, řidičské oprávnění skupiny B, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, organizační schopnosti
Nabízíme: práci v Jihočeském kraji, denní stravné, služební automobil, mobilní telefon, zajímavé finanční ohodnocení
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu info@jh-stavebni.cz

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 32 000 – 36 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon771170848