Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech

Nabídka práce na volnou pozici pro Staněk Petr.

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Lázně 47, Zlín (Kostelec), 76314
  • Přidáno: 26. 4. 2024

Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech:

UpresnujiciInformace(NÁPLŇ PRÁCE:
                      - mytí nádobí
                      - úklid restaurace
                      - čištění zeleniny a brambor

PRACOVNÍ DOBA :
                           - lichý týden UT, ST, ČT  8.00 - cca 18. 00 hod.
                           - sudý týden PÁ, SO, NE 8.00 - cca 18.00 hod.
                             konec pracovní doby záleží na počtu akcí, svateb a apod.
NABÍZÍME :
                 - výborné obědy, osvěžující nápoje a skvělou kávu ZDARMA
                 - po 1. odpracovaném roce - týden dovolené navíc
                                                          - příspěvek na penzijní připojištění
                 -  každoroční navýšení mzdy
                 - dlouhodobou spolupráci
                 - práci v přátelském kolektivu

POŽADUJEME :
                      - pozitivní vztah k práci
                      - smysl pro pořádek)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 145 – 165 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon+420774481381