ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro SUTOR Global s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Litvínov
  • Přidáno: 30. 8. 2023

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(REFERENT/-KA
Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání, praxe v oblasti administrativy, počítačové znalosti na uživatelské úrovni (MS Office, Excel – základní vzorce, filtrování), zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilita.
Náplň práce:
- zápis, evidence a kontrola písemných a elektronických dat, práce převážně s excelovskými tabulkami a funkcionalitami, práce s vnitrofiremní a technickou dokumentací, příprava tabulkových reportů, korektury a opravy dokumentů, kompletace dokumentace dle legislativních požadavků a vnitrofiremních požadavků, komunikace se zákazníky.
Pracovní poměr na rok, v případě oboustranné spokojenosti možné prodloužení na dobu neurčitou.
Zaměstnanecké výhody: Stravenky, příspěvek na životní/penzijní pojištění, zaměstnanecký mobilní tarif, multisport karta, zvyšování kvalifikace

HLÁSIT SE: e-mail: prace@sutorglobal.com - zaslat životopis, o dalším postupu Vás bude zaměstnavatel informovat (primárně zasílat životopis, k projednání doporučenky je nutné se domluvit telefonicky na osobní schůzce (770 165 286; 604 543 911, 734 612 465 - volat pouze od pondělí do pátku od 8.00 do 12.00 hod.).

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 23 000 – 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon604 543 911, 770 165 286