ZpětVycentrovat mapu

Svářeči

Nabídka práce na volnou pozici pro PZP KOMPLET a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Dobré 149, Dobré, 51793
  • Přidáno: 16. 2. 2024

Svářeči:

UpresnujiciInformace(Kontakt telefonicky PO-PÁ od 7:00 do 13:00 hodin, e-mailem na adresu marketa.novotna@pzp.cz nebo osobně na pracovišti po dohodě.

Požadujeme:
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- praxi v oboru
- zodpovědnost, samostatnost, trestní bezúhonnost
- dobrou fyzickou kondici.
Náplň práce:
- svařování nerezových materiálů metodou TIG a MAG.
Nabízíme:
- práci v kolektivu rozvíjející se firmy
- dlouhodobou a stabilní práci
- příspěvek na stravování
- po zapracování - pracovní poměr na dobu neurčitou.

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 34 000 – 38 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon494 629 123