ZpětVycentrovat mapu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Nabídka práce na volnou pozici pro SANTOP BISTRO s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Linecká 49, Český Krumlov, 38101
  • Přidáno: 6. 7. 2022

Kuchaři (kromě šéfkuchařů):

UpresnujiciInformace(Pro nově otevíranou provozovnu rychlého občerstvení hledáme zaměstnance na pozici kuchař orientální kuchyně - příprava rychlého občerstvení  a oblsuha v rychlém občerstvení.
Náplň práce: především příprava masa na kebab, příprava zeleniny, dresinků atd. a následný prodej občerstvení zákazníkům.
Požadavky: spolehlivost, pracovitost, samostatnost a schopnost plnit pokyny, dochvilnost, preciznost, čistota.
Praxe: min. 1 rok v oboru
Jazyk: angličtina a arabština výhodou.
Nabízíme zvýhodněné stravování)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 19 700 – 22 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon739 670 887