ZpětVycentrovat mapu

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Nabídka práce na volnou pozici pro KOVOLIS HEDVIKOV a.s..

  • vyžadováno: praxe
  • lokalita: Hedvikov 1, Třemošnice, 53843
  • Přidáno: 15. 12. 2023

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: KOVOLIS HEDVIKOV a.s. - pracoviště Třemošnice + Ronov nad Doubravou
Náplň práce: servis a seřizování obráběcích center
Požadujeme: zkušenost s obsluhou CNC strojů

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 8 do 14 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně KOVOLIS HEDVIKOV, Hedvikov 1, 538 43  Třemošnice, ale po předchozím telefonickém nebo e mailovém kontaktu.

Vyžadované vzdělání: Bez vzdělání
Hrubá mzda: 25 600 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon778 708 473