ZpětVycentrovat mapu

Obsluha zařízení na úpravu nerudných surovin

Nabídka práce na volnou pozici pro EUROVIA Kamenolomy, a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Plzeň
  • Přidáno: 22. 7. 2023

Obsluha zařízení na úpravu nerudných surovin:

UpresnujiciInformace(Upřesňující informace:
nástup možný kdykoli dle dohody, a to na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
náplň práce:
obsluha, údržba, drobná oprava a úklid technologické linky na zpracování kameniva, další práce dle požadavků a pokynů vedoucího lomu či vedoucího sektoru
požadujeme:
min. SOU vzdělání, fyzickou zdatnost, flexibilitu, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem
uvítáme:
řidičský průkaz skupiny C s odbornou a zdravotní způsobilostí, průkaz strojníka pro kolové nakladače s pohonem spalovacím motorem, praxi v hornické činnosti, průkaz svářeče, jeřábnický a vazačský průkaz
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, náborový příspěvek 10.000,- Kč, roční odměny, pojištění za způsobenou škodu zaměstnavateli, program benefitů Flexi Pass, karta Multisport, možnost nákupu zaměstnaneckých akcií, po roce trvání zaměstnaneckého poměru možnost příspěvku na penzijní připojištění, peněžitá odměna k pracovnímu a životnímu výroč)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 33 000 – 36 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon+420 724 545 250 (po-pá 8:00 - 14:30)