ZpětVycentrovat mapu

Ostatní strojírenští technici

Nabídka práce na volnou pozici pro PARAGAN HORSEBOXES s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jezerská 1407, Lipník nad Bečvou, 75131
  • Přidáno: 4. 4. 2024

Ostatní strojírenští technici:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
příjem vozů do opravy/vracení opravených vozů zákazníkům; koordinace opravy s mechaniky, kontrola finálních výrobků; evidence a řešení interních vad a neshod; komunikace se zákazníky/mechaniky

Požadujeme:
vzdělání technického směru; uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word); nutná znalost anglického jazyka (stupeň B2), znalost českého jazyka (úroveň B1); technické myšlení, komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost; chotu učit se novým věcem a pružně reagovat na změny

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: personalni@paraganhorseboxes.com;
- telefonicky na čísle 581 781 021 - paní Eva Štěpánová

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)