ZpětVycentrovat mapu

Úklidový pracovník s občasnou výpomocí ve výrobě

Nabídka práce na volnou pozici pro EPOS spol. s r.o..

  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Paseky 455, Želechovice nad Dřevnicí, 763 11
  • Přidáno: 8. 4. 2024

Hledáme spolehlivého jedince na pozici Úklidového pracovníka s možností vykonávat drobné manuální práce v našem výrobním prostředí. Úspěšný kandidát bude zodpovědný za udržování vysoké úrovně čistoty a hygieny v našich provozních prostorech. Kromě toho bude mít možnost podílet se na drobných výrobních manuálních úkolech, jako je balení zboží nebo natírání 3D písmen barvou.

Požadavky pro práci operátora u nás v Eposu:
• Dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, manuální zručnost
• Aktivní přístup
• Samostatný a odpovědný přístup k práci
• Flexibilita, loajalita a zodpovědnost
• Ochotu dojíždět na 3 pracoviště

Co Vás čeká:
• Úklid kancelářských a výrobních prostor na centrále společnosti v Želechovicích nad Dřevnicí
• Přebírání obědů od dodavatele
• Vydávání obědů kolegům
• Nákup čistících prostředků
• Drobné manuální práce (balení, potisk oblečení, barvení 3D písmen)
• Úklid prodejny a skladu papírnictví ve Zlíně v areálu Svit
• Úklid skladových prostor na Veselé

Co Vám můžeme nabídnout:
• Odpovídající platové ohodnocení
• 8-hodinová pracovní doba
• Stabilní zaměstnání v rodinné firmě se skvělým kolektivem, možnost dalšího vzdělávání
• Volné víkendy a svátky
• Důkladné zaškolení
• Rozmanitou práci
• Nástup od června 2024

Řadu benefitů:
• Roční bonus
• 5x sickdays
• Dovolená 20-30 dnů
• Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění (300 Kč/měsíc)
• Stravenkový paušál k výplatě (cca + 2415Kč/21 pracovních dnů)
• Zajištěné firemní stravování
• Neomezený přístup ke kávě, čaji, kuchyňce a vybavení
• Mobilní tarif neomezené volání a sms + internet
• Zapůjčení firemních vozů pro soukromé účely (velká nákladní dodávka, 8-místná dodávka, malá dodávka)
• Zaměstnaneckou slevu na náš sortiment (www.papirshop.cz)
• Příspěvek na dopravu (nad 20 km)
• Možnost vzít si dovolenou nebo náhradní volno dle vašich potřeb
• Možnost vzít si neplacené volno
• Bezúročná zaměstnanecká půjčka až do výše 300 000 Kč

Další informace:
K osobnímu pohovoru budou osloveni pouze vybraní uchazeči. Zašlete prosím strukturovaný životopis a motivační dopis.

* povinná položka