ZpětVycentrovat mapu

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Nabídka práce na volnou pozici pro Štec SVT s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Jasenice 711, Vsetín, 75501
  • Přidáno: 27. 5. 2023

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov:

UpresnujiciInformace(VÝROBNÍ A MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI
POŽADUJEME: Vyučení v technickém oboru (klempíři, zámečníci) výhodou, samostatnost, manuální zručnost, svářečský průkaz výhodou, čtení stavebních a technických výkresů.
NÁPLŇ PRÁCE: Výroba a montáž VZT komponentů, manipulace s výrobky (tmelení, páskování) a jejich kompletace, odporové svařování.
NABÍZÍME: stravenky
PRVNÍ KONTAKT: Telefonicky v době od 6:00 do 14:30 hod., pan Jan Harabiš, tel.: 724 540 005, a nebo emailem: zakazky@stec.cz
Ov.e.: 4.4.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 170 Kč/hodinu

* povinná položka

Telefon724 540 005