ZpětVycentrovat mapu

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Nabídka práce na volnou pozici pro North Trappers s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Národní 37/38, Praha, 11000
  • Přidáno: 30. 10. 2022

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách:

UpresnujiciInformace(Prvotní kontakt ucetni@norskamoda.cz
PP na rok, pak prodloužení.
Do našeho týmu v Norské módě hledáme vedoucího či vedoucí pro kamennou prodejnu v
Praze. Na tuto pozici hledáme kolegu nebo kolegyni, kteří nám budou pomáhat tvořit úsměv
na tvářích našich zákazníků, protože na tom nám nejvíce záleží.
Na této pozici budete mít na starosti značkovou prodejnu exkluzivní Norské Módy /
www.norskamoda.cz na dobré adrese a prodej renomovaných skandinávských značek
jako je DEVOLD, BERGANS, KARI TRAA, DALE, WE NORWEGIANS atd.
Požadujeme vynikající módní vkus a upřímné zapálení pro naše zboží. Opravdový zájem o
svět módy a udržitelnosti. Proaktivní a vstřícný přístup k zákazníkům, příjemné vystupování,
ochotu učit se novým věcem a neustále rozvíjet své znalosti, spolehlivost, dále znalost práce
na PC a alespoň základní znalost AJ.
Náplň práce:
- prodej zboží a servis zákazníkům na prodejně
- vydávání a příjem objednávek přes eshop norskamoda.cz
- vystavování zboží na prodejně, visual merchandising
- administrace objednávek z e-shopu www.norskamoda.cz
- efektivní telefonická a elektronická komunikace se zákazníky
- objednávání zboží na sezónu, návrhy cenových a marketingových akcí
- administrativní součinnost s účetním oddělením
- vyřizování a zadávání objednávek do informačního systému
- tvorba a editace skladových dokladů (převodky, příjemky, výdejky...)
- vyřizování zákaznických reklamací, výměn zboží
- plánování směn
Zaměstnanecké výhody:
Nabízíme: práce v příjemném prostředí v Platýzu na Národní v obchodě s
exklusivní Norskou módou
• odpovídající platební ohodnocení s motivující prémiovou složkou
• možnost rozvoje a kariérního růstu
• zaměstnanecké výhody)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou