ZpětVycentrovat mapu

Junior Marketing Manager

Nabídka práce na volnou pozici pro fundraising s.r.o..

  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Václavské náměstí 802/56, Praha, 110 00, Česká rep.
  • Přidáno: 19. 1. 2023

Naše agentura vznikla ze skupiny firem, která od roku 2000 profesionálně provozuje fundraising v Rakousku, Německu a zemích střední a východní Evropy pro jmenovité nevládní neziskové organizace.

Náplň práce:
• Jako základní kámen Vaší práce bude vedení chodu kanceláře přímo na Václavském náměstí! S tím také souvisí i vedení pokladny.
• Díky Vašim zkušenostem v marketingu dokážete hravě kontrolovat a upravovat grafické marketingové podklady a texty pro naše hlavní klienty.
• Bude také potřeba připravovat účty pro účetní a pracovat s fakturačním softwarem.
• Jelikož je komunikativní člověk, bude pro Vás hračka odpovídat ve jménu našich klientů na případné telefonáty a odpovídat na otázky prostřednictvím e-mailů.
• Ve spolupráci s Vaším budoucím kolegou budete sestavování newsletterů pro naše klienty zvládat levou zadní.

Co od Vás očekáváme:
• V první řadě očekáváme spolehlivost, samostatnost, komunikativnost a dochvilnost.
• Důležitým faktorem pro nás je ovládání českého jazyka na vysoké úrovni a to z důvodu tvorby a kontroly textů pro marketingové účely.
• Samozřejmá je pro nás základní orientace v softwarovém prostředí (např. MC Office …)
• Velmi dobrá komunikace je nedílnou součástí Vašich dovedností.
• Velkou výhodou budou zkušenosti v manipulací s tiskovinami.
• Základy anglického či německého jazyka jsou velmi vítány.

Co Vám můžeme nabídnout:
• Nenabízíme týdny dovolené navíc. Nehledáme lidi, pro které je hlavním faktorem při výběru práce to, aby do ní nemuseli chodit. Ale také víme že je odpočinek a čas pro sebe a své blízké více než jen důležitý. Proto nabízíme 25 dnů dovolené a k tomu 5 sick days, kdy se nebudeme pídit po tom, zda jste nemocni Vy nebo Vaše kočka. 😉
• K tomu Vám nabízíme velkou míru osobní svobody výměnou za výsledek. Ačkoliv je přítomnost v kanceláři převážně nutná, vzhledem k orientaci na výsledky a splněné úkoly je možné akceptovat i vysokou míru práce mimo kancelář, a to v podobě home officů.
• Nabízíme Vám zajímavou, kreativní práci v mezinárodním kolektivu. Kdy je Vám každý kolega rád nápomocen a kde nezůstanete na nic sami.
• Velmi rádi Vás podpoříme v dalším vzdělání souvisejícím s prací nebo např. jazyka
• Pokud si splníte svá celoroční KPI, na kterých se na začátku každého roku společně domluvíme, tak se na konci roku můžete těšit na dodatečný finanční bonus
• Jsme velmi stabilní firma garantující jistotu finančního zabezpečení. „My se o naše lidi staráme.“
• Finanční ohodnocení pro tuto pozici začíná na 37.000 - Kč (Konečné ohodnocení závisí na předchozích zkušenostech a vzděláni)
• Pozice je k dispozici od 1.3.2023