ZpětVycentrovat mapu

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Nabídka práce na volnou pozici pro ROBOT WORLD s.r.o..

  • krátkodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Mlýnská 304, Náchod, 54701
  • Přidáno: 28. 2. 2024

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků:

UpresnujiciInformace(Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, pracovní režim - jednosměnný provoz 07:30 - 16:30 hod. / později dvousměnný provoz 11:30 - 20:00 hod. Nástup možný ihned.
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: příjem a výdej zboží, manipulace se zbožím v rámci skladu, balení balíků pro zákazníky, práce v systému POHODA a interním systému, inventarizace zásob, obsluha manipulační techniky.

Požadavky: minimálně středoškolské vzdělání, platný řidičský průkaz skupiny B, zkušenost s vysokozdvižným vozíkem výhodou, znalost systému POHODA výhodou, dobrá znalost práce na PC (Word, Excel), samostatnost, flexibilita a aktivní přístup.

Zaměstnavatel nabízí: zaměstnání stabilního zaměstnavatele; možnost uplatňovat své zkušenosti, nápady a znalosti; příjemný pracovní kolektiv; možnost vyzkoušení produktů doma; zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké slevy na produkty - výhodné nákupy).

Pokud Vás nabídka zaměstnání zaujala, zašlete svůj životopis na e-mail: koblizek@robotworld.com)

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)