ZpětVycentrovat mapu

Provozní zámečníci, údržbáři

Nabídka práce na volnou pozici pro Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových.

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Mírové náměstí 3129/36, Ústí nad Labem, 40001
  • Přidáno: 25. 9. 2022

Provozní zámečníci, údržbáři:

UpresnujiciInformace(Požadavky:
- státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu Evropské unie nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
- odborná způsobilost dle vyhlášky ČÚBP a ČBÚ č. 50 / 1987 Sb. Podle § 5 a více výhodou
- splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201 / 2002 Sb.
Náplň práce:
- technická správa budov, provádění drobných oprava běžné údržby administrativních budov
- provádění běžné údržby pozemků souvisejících s administrativními budovami
- údržba elektrické instalace v objektech nebo elektrických zařízeních včetně odzkoušení jejich funkce, odstraňování běžných provozních závad
- zajištění provozu technických zařízení, kotelen, výměníku a jiných zařízení tepelného hospodářství, výtahů a elektrických zařízení
- výkon řízení služebních motorových vozidel do 3,5 t
Zaměstnanecké výhody: Dovolená 5 týdnů, indispoziční volno 5 dní, příspěvek na stravování ve formě stravenek, pružná pracovní doba
Kontakt: e-mailem)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné