ZpětVycentrovat mapu

Provozní elektromechanici

Nabídka práce na volnou pozici pro Obaly Morava, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: tř. Tomáše Bati 1700, Otrokovice, 76502
  • Přidáno: 1. 9. 2023

Provozní elektromechanici:

UpresnujiciInformace(Nástup možný dle domluvy, smlouva na dobu určitou

Náplň práce:
o zodpovídat za plánované preventivní údržby svěřených zařízení
o provádět nárazové opravy svěřených zařízení a provádět záznamy do systému
o provádět zapojení elektrických instalací strojů a zařízení, elektrických rozvodů                         budov a osvětlení
o provádět opravy a čištění podružných rozvaděčů
o provádět čištění v rozvodnách
o práce ve třísměnném provozu
požadujeme
o platnou vyhlášku 50/78 Sb. § 6 s praxí minimálně 1 rok
o vyučení v oboru elektro
o řidičské oprávněním sk. B

Zaměstnanecké výhody:
-měsíční výkonnostní prémie až 20%
-příplatky nad zákonný rámec (směnnost, přesčasy atd.)
-mimořádné odměny (dovolená, vánoce)
-příspěvek na stravování
-možnost bezúročné půjčky
-věrnostní bonus
-inflační bonus
-příspěvek na dopravu
-příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 40 500 – 50 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon777 78 44 18 (po - pá 9 - 13 hod)