ZpětVycentrovat mapu

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb

Nabídka práce na volnou pozici pro GM ELECTRONIC, spol. s r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Přízova 283/16, Brno, 60200
  • Přidáno: 10. 4. 2024

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb:

UpresnujiciInformace(Telefonicky kontakt:    Po - Pá 9:30 - 14:00 +420 735 036 222
Osobní kontakt:     Po - Pá 9:00 - 14:00 Prodejna GM electronic, Přízova 16, Brno
E-mailem: brno.maloobchod@gme.cz

Náplň práce:
o maloobchodní prodej našeho sortimentu
o práce na pokladně s hotovostí
o ukládání zboží na prodejně na určená místa
o vydání prodaného zboží zákazníkovi a kontrola jeho kompletnosti

Požadujeme:
o Základní manuální zručnost
o základní komunikační schopnosti

Osobnostní předpoklady:
o samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost a osobní iniciativa
o schopnost a ochota učit se novým jednoduchým věcem

Zaměstnanecké výhody:
stravné, zaměstnanecká sleva na kompletní sortiment společnosti)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 – 29 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon735 036 222