ZpětVycentrovat mapu

Správci objektů

Nabídka práce na volnou pozici pro Tělocvičná jednota Sokol Přerov.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Brabansko 566/2, Přerov, 75002
  • Přidáno: 5. 4. 2024

Správci objektů:

UpresnujiciInformace(Nástup možný IHNED.

Pracovní náplň :
Technická správa a údržba budov a prostor sokolovny včetně drobných oprav a údržbářských prací; Sledování funkčnosti provozu a technická obsluha zařízení v objektech (topení,  vnitřní vybavení objektů a zařízení, revize apod.); Údržba sokolské zahrady; Odpadové hospodářství; Organizace a odstraňování závad vzniklých provozem, nebo zjištěných při provádění revizí a preventivní údržby

Požadavky:
Výhodou - vyučení v oboru elektro, kovo nebo strojním; řidičský průkaz sk. B; výhodou - zkušenosti a praxe v oblasti údržby a technické správy budov (elektrikářské, zámečnické, instalatérské práce); manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, aktivní přístup k práci, časová flexibilita, komunikativnost

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: sokol-prerov@volny.cz

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné