ZpětVycentrovat mapu

Ostatní praktičtí lékaři

Nabídka práce na volnou pozici pro Horské lázně Karlova Studánka, státní podnik.

  • vyžadováno: vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Karlova Studánka 6, Karlova Studánka, 79324
  • Přidáno: 14. 2. 2024

Ostatní praktičtí lékaři:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
o Vysokoškolské vzdělání - magisterský studijní program v oboru všeobecné
            lékařství a příslušná atestace
o spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
Náplň práce:
o zajišťování preventivní, diagnostickou a léčebnou péči klientů
o rozhodování o volbě léčebného postupu
o rozhodování o změně a závažnosti stavu klienta
Nabízíme:
o práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí Horských lázní
o stabilní zaměstnání

široké spektrum zaměstnaneckých benefitů (týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění až 3.000 Kč, příspěvek na závodní stravování, příspěvek na rekreaci a tělovýchovu až 9.000 Kč, firemní společenské a kulturní akce, pravidelné motivační odměny)

Hlásit se na e-mail zapletalova@horskelazne.cz nebo na tel. č. 554 798 251 /7:00 - 14:00/)

Vyžadované vzdělání: VŠ Magisterské
Hrubá mzda: 70 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon554798251