Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Nabídka práce na volnou pozici pro BVBSHOP s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Bystřice pod Hostýnem
  • Přidáno: 26. 1. 2024

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech:

UpresnujiciInformace(PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem
- Náplň práce: zakázková výroba nábytku, montáž nábytku
- Požadavky: vyučení v oboru, praxe v oboru výhodou - firma zaučí, ŘP B výhodou, chuť pracovat, zodpovědnost, spolehlivost
- PD od 7.00 hod., po domluvě možná úprava
- Benefity: příspěvek na obědy a telefon, možnost finančního růstu
- kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá, 7:00 - 16:00 hod. (pan Bílek, tel: 777 143 189) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail:  bishop.truhlarstvi@seznam.cz)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 24 000 – 26 000 Kč/měsíc

* povinná položka