ZpětVycentrovat mapu

Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur

Nabídka práce na volnou pozici pro Úřad práce České republiky.

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Kutnohorská 39, Kolín, 28002
  • Přidáno: 20. 4. 2024

Odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur:

UpresnujiciInformace(Specialista pro změnu povolání

Pracoviště:
Krajská pobočka ÚP ČR v Příbrami, Kontaktní pracoviště v Kolíně, Oddělení poradenství a
dalšího vzdělávání.

Hlavní náplň činnosti:
- zajišťování poradenských, informačních a vzdělávacích činností v oblasti zaměstnanosti,
volby a změny povolání a rekvalifikace zájemců a uchazečů o zaměstnání.

Kvalifikační a další požadavky:
- ukončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyšší odborné vzdělání
- uživatelská znalost práce s PC zejména MS Office, MS Excel, včetně elektronické komunikace
- výborné komunikační a prezentační dovednosti
- zodpovědnost, pečlivost, samostatnost
- svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- psychická odolnost.

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup 1. června 2024
- pracovní poměr na dobu určitou a to po dobu mateřské a rodičovské dovolené, nejdéle však na dobu 3 let.

Zaměstnanecké výhody
- 5 týdnů dovolené
- 5 dní indispozičního volna (sick days)
- 1 den volna na vyřízení osobních záležitostí
- stravenkový paušál
- příspěvky z fondu kulturních a sociálních potřeb
- odměny k životním a pracovním výročím.

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis s uvedením
názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis, nejpozději do 24. dubna 2024 včetně na e-mailovou adresu: zdenek.veprek@uradprace.cz .
Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.)

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou