ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro Vegacom a.s..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Praha
  • Přidáno: 21. 8. 2021

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(Náplň práce:
- koordinace zakázek v oblasti telekomunikací
- podpora servisních techniků
- administrativa, objednávky, faktury
Požadavky:
- plynulá znalost českého jazyka
- zkušenosti na pozici dispečer v oblasti telekomunikací - mobilní operátoři
- zkušenosti v administrativě

Co získáte?
- Stabilní práci v české společnosti s dlouholetou tradicí a zakázkami na dalších několik let
- K základní mzdě dostanete veškeré zákonné příplatky (např. cestovní náhrady).
- Podporu při dalším vzdělávání se (kurzy, certfikace,...).
- Možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů.
- Dále budete moci využít další firemní benefity (https://www.vegacom.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)