ZpětVycentrovat mapu

Specialisté v oblasti marketingu

Nabídka práce na volnou pozici pro PŘÍHODA s. r. o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Za Radnicí 476, Hlinsko, 53901
  • Přidáno: 19. 1. 2024

Specialisté v oblasti marketingu:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Hlinsko
Náplň práce:
Tvorba produktových letáků a případových studií, spolupráce s externí agenturou na SEO a PPC, správa sociálních sítí
Sledování trendů v digitálním marketingu
Příprava marketingových textů pro grafika
Správa webových stránek
Branding: Spolupráce při budování silné značky pro společnost

Požadavky:
Středoškolské vzdělání
Kreativita
Výborný pravopis a dobré stylistické schopnosti
Komunikační schopnosti
Angličtina slovem i písmem
Znalost online marketingu a sociálních sítí
Znalost grafických programů (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign) výhodou

První kontakt učiňte, prosím, na níže uvedené na e-mailové adrese.

Vyžadované vzdělání: ÚSV s maturitou
Hrubá mzda: 30 000 – 38 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon469 311 856