ZpětVycentrovat mapu

Radiologický asistent/ka - denzitometrie

Nabídka práce na volnou pozici pro NIDO Medical s. r. o..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • jazykové požadavky: čeština aktivně
  • lokalita: Neklanova 1806, Roudnice nad Labem, 413 01
  • Přidáno: 19. 1. 2024

NIDO MEDICAL s. r. o.

Hledá  pro nově vznikající  denzitometrické  ordinace šikovné kandidáty / kandidátky
…buďte u zrodu nového konceptu ve skupině

Náplň práce:

Vyšetřování pacientů VÝHRADNĚ pomocí diagnostického přístroje DENZITOMETRU

RADIOLOGICKÝ ASISTENT/KA (laborant) -  DENZITOMETRIE

Požadujeme

Vzdělání v oboru Radiologický asistent, odbornou a zdravotní způsobilost, podle zákona
č. 96/2004 Sb.
Příjemné proklientské vystupování
Praxe velkou výhodou nikoli podmínkou, rádi Vás zaučíme
Pracoviště: Roudnice nad Labem -  nová moderní ordinace
Ordinace od léto 2024
Termín nástupu léto 2024 dle dohody

Nabízíme

Nástupní plat  50.000 - 60.000 Kč
Nástupní bonus  po uplynutí zkušební lhůty
Balíček firemních benefitů
6 týdnů dovolené včetně 1 týdnu SICK days
Moderní pracoviště
Práce na plný, nebo částečný úvazek
Pracovní smlouva / práce na Živnostenský list/ IČO
Příspěvek na ubytování pro mimopražské po dohodě
Možnost kariérního růstu v rámci nového konceptu ve skupině
Nenáročná práce bez stresu a bez nočních směn

Vhodné také pro

Absolventy, osoby na mateřské / rodičovské dovolené, možnost polovičního nebo zkráceného úvazku

Zájemci o nabízenou pozici mohou volat na tel: 724 506 167
Své CV zašlete na adresu: info@nidomedical.cz
Těšíme se na setkání s Vámi!

* povinná položka