ZpětVycentrovat mapu

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Nabídka práce na volnou pozici pro REC. ing. spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Pod Výrovem 1061, Nové Město nad Metují, 54901
  • Přidáno: 7. 1. 2024

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov:

UpresnujiciInformace(Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu neurčitou nebo dohoda o provedení práce. Směnnost: jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného.

Náplň práce: přípravné práce pro zakázky, pomoc technikovi na místě zakázky - pomocná síla (částečný úvazek), montáže ČOV, údržba budov - příprava pro řemeslníky, menší opravy (nutná manuální zručnost), obsluha a údržba kotle.

Požadavky: nutný řidičský průkaz sk. B, časová nezávislost, ochota pracovat, manuální zručnost a znalost práce s ručním nářadím.

Zaměstnanecké výhody: odměna dle odvedené práce, ohodnocení dle praxe a zkušeností.

Kontakt - paní Němcová Andrea, tel.: 737 211 977 (od 14:00 hod. do 16:00 hod.), e-mail: nemcova@recing.cz (pro zaslání životopisu).)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné