ZpětVycentrovat mapu

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Nabídka práce na volnou pozici pro ALGON PLUS - AUTO, a.s..

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Hlavní 186, Tuklaty, 25082
  • Přidáno: 25. 5. 2018

Mechanici a opraváři motorových vozidel:

UpresnujiciInformace(První kontakt:
e-mail: prace@algon.cz,
osobně: pouze po předchozí dohodě.

Náplň práce:
- provádění oprav na vozidlech.

Požadujeme:
- ZŠ + praxe na obdobné pozici nebo středoškolské vzdělání
- ŘP skupiny B
- znalost automobilové technologie, smysl pro týmovou práci, zájem o práci, chuť učit se.

Zaměstnanecké výhody:
- interní vzdělávání, možnost zajištění ubytování, prémie.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 21 300 Kč/měsíc

* povinná položka