ZpětVycentrovat mapu

Instalatéři vodovodů

Nabídka práce na volnou pozici pro Vodovody a kanalizace Vsetín, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Zátiší 1104, Rožnov pod Radhoštěm, 75661
  • Přidáno: 23. 3. 2024

Instalatéři vodovodů:

UpresnujiciInformace(Požadavky: manuální zručnost, komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, schopnost práce v týmu, řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, vyučení v oboru instalatér výhodou
Náplň práce: provádí montáž, demontáž vodovodního potrubí, přípojek a vodoměrů; provádí uzavírání trubní sítě z hlediska poruchy; provádí tlakové zkoušky těsnosti vodovodního potrubí; provádí čištění a údržbu vodojemů; pravidelně kontroluje a udržuje vodovodní síť a ostatní vodohospodářské objekty a zařízení
Nabízíme: 25 dnů dovolené, rehabilitační volno nad rámec dovolené, sociální program, příspěvek na penzijní připojištění, po roce doba neurčitá
První kontakt: emailem na adrese hana.macalova@vakvs.cz)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)