ZpětVycentrovat mapu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Nabídka práce na volnou pozici pro HOTELIS s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Krále Jiřího 1096/7, Karlovy Vary, 36001
  • Přidáno: 13. 4. 2024

Kuchaři (kromě šéfkuchařů):

UpresnujiciInformace(Kontakt: Svěrkošová Jana, e-mail: jana.sverkosova@hotelis.cz

Náplň práce: příprava teplých a studených pokrmů do hotelového rautu i a la carte; spolupráce při zjišťování nákladů, objednávání surovin, přejímce, zodpovědnost za dodržování receptur a za kvalitu použitých surovin; rozdělení připravených pokrmů na samostatné porce, aranžování a dekorování jídel před podáváním, péče o kuchyňské nářadí a vybavení; spolupráce se zaměstnanci provozu;

Požadujeme: středoškolské vzdělání-maturita, vyučen; vzdělání nebo praxe v oboru výhodou; pečlivost, spolehlivost a důslednost.

Nabízíme: práci v dynamicky se rozrůstající společnosti; odpovídající platové ohodnocení; možnost kariérního růstu.

Pracovní doba dle domluvy/potřeb zaměstnavatele, většinou krátký - dlouhý týden.
zvýhodněné ceny ubytování v rámci Hotelis hotelů; příspěvek na penzijní nebo životní pojištění (po trvání pracovního poměru 1 rok); personální strava za zvýhodněnou cenu.

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 30 000 Kč/měsíc

* povinná položka