ZpětVycentrovat mapu

Montážní dělníci ostatních výrobků

Nabídka práce na volnou pozici pro LXM Group a. s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Malostranská 579, Šenov u Nového Jičína, 74242
  • Přidáno: 6. 3. 2024

Montážní dělníci ostatních výrobků:

UpresnujiciInformace(z: 4.3.2024 a: 3.4.2025

Montážník dělník
Nástupní mzda: 32.000,- Kč

Náplň práce:
technologické montážní práce při realizaci vodovodního a kanalizačního potrubí.

Požadujeme:
řidičský průkaz skupiny B,
praxi s vodohospodářskými stavbami, zručnost,
spolehlivost, zodpovědnost, fyzickou odolnost, trestní bezúhonnost

Benefity:
služební auto pro dopravu do zaměstnání
smlouvu na neurčito
Náborový příspěvek ve výši 50.000,- Kč (dle podmínek společnosti).

Zaměstnanecké výhody: stravné

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 32 000 – 35 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon595 770 214