ZpětVycentrovat mapu

Technici požární ochrany, revizní technici staveb

Nabídka práce na volnou pozici pro TIMKO - servis spol. s r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Nová Horka
  • Přidáno: 10. 9. 2023

Technici požární ochrany, revizní technici staveb:

UpresnujiciInformace(z: 07.09.2023 a: 21.12.2023 Osobní kontakt po telefonické domluvě.
Náplň práce:
- montáž a servis požární techniky.

Požadavky:
- SŠ elektro,
- řidičský průkaz skupiny B,
- zkušenosti se zabezpečovací a požární technikou,
- vyhláška 50/1978 Sb.,
- anglický jazyk - výhodou

Výjezdy dle zakázek po celé ČR. Ubytování zajištěno. Náborový příspěvek 30.000 Kč.
Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na dopravné,
- mimořádné odměny

Kontakt: Erik Timko, telefonicky Po - Pá od 8.00 - 15:00 hod. na č.: 725 872 191, e-mail: obchod@timkoservis.cz

Vyžadované vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Hrubá mzda: 35 000 – 42 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon725 872 191