Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři

Nabídka práce na volnou pozici pro KOTLE SÝKORA s.r.o..

  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Věšťany 77, Modlany (Drahkov), 41501
  • Přidáno: 17. 1. 2024

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři:

UpresnujiciInformace(Požadujeme:
ŘP sk. B podmínkou. Svářečská oprávnění výhodou. Technické myšlení, manuální zručnost, samostatnost. Ochota učit se novým věcem.  Komunikace se zákazníkem.
Náplň práce:
Instalace tepelných čerpadel, kotlů na tuhá paliva, topného systému, podlahového topení aj.
Zaměstnanecké výhody - Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění. Stravenky. Zvláštní prémie. Výše mzdy závisí na pracovních schopnostech a vykonané práci. Stabilní a zajímavou práci v perspektivní rostoucí společnosti  s přátelským kolektivem.
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky)

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 23 000 – 32 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon601 558 784