Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace

Nabídka práce na volnou pozici pro KOH-I-NOOR GRAFIT s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Gregorova 9, Netolice, 38411
  • Přidáno: 7. 4. 2024

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace:

UpresnujiciInformace(Náplň práce :
" příjem poptávek od zákazníků, jednání se zákazníky stávajícími, vyhledávání nových
" plánování a koordinace dodávek pro zákazníky
" tvorba faktur
" práce dle ISO 9001:2008
" zástup za ředitele společnosti
Pracovní doba:   7 - 15 hod.
Pracovní poměr :  doba určitá 1 rok, po zapracování možno prodloužit
Vzdělání:  v oboru chemie, ev. technického směru
Požadavky :   praxe na obdobné pozici vítána, znalost MS Office, trestní bezúhonnost
Výhodou :  znalost  AJ, NJ, řidičský průkaz sk. B
Důležité:
Žádosti se životopisy a vyplněným dotazníkem pro uchazeče o zaměstnání,
 (na www.koh-i-noor.cz )
 zasílejte  na  e-mail: blazkova@koh-i-noor.cz ,
 příp. tel. 389 000 480 - V. Blažková

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Hrubá mzda: 20 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon389000480