ZpětVycentrovat mapu

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Nabídka práce na volnou pozici pro BEUMER Group Czech Republic a.s..

  • vyžadováno: praxe a vysokoškolské vzdělání
  • lokalita: Nové Aleje 220, Ústí nad Labem (Strážky), 40340
  • Přidáno: 17. 6. 2023

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři:

UpresnujiciInformace(Místo výkonu práce: Nové Aleje 220, Božtěšice,  Ústí nad Labem.
Jsme inženýrsko-dodavatelská společnost, která se specializuje na technologie pro přepravu, manipulaci a skladování sypkých hmot.

NÁPLŇ PRÁCE:
" Odpovědnost za návrh technických řešení a podílení se na vypracování technických návrhů
" Odpovědnost za vytváření, úpravu a revizi výkresů
" Komunikace se subdodavateli
" Úzká spolupráce s týmem projektových manažerů a obchodním oddělením

POŽADUJEME:
" Praxe na podobné pozici podmínkou
" VŠ v oboru strojírenství
" Zkušenosti s prací v Solid Edge, Inventoru, nebo AutoCADu. Advance Steel výhodou.
" Znalost projektování/tvorby VD příhradových konstrukcí výhodou
" Orientace v příslušných normách (ČSN EN 1090, …)
" Znalost českého a anglického jazyka
" Komunikativnost, tvůrčí přístup, práce v týmu, pečlivost
" Ochota příležitostně cestovat, MS Office
" ŘP sk. B

Nabízíme:
"              stravenky, 13. plat, 5 týdnů dovolené, služební mobil

Kontakt:
"             na uvedený e-mail.)

Vyžadované vzdělání: Vyšší odborné
Hrubá mzda: 25 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon777914884