ZpětVycentrovat mapu

Odborní asistenti v administrativě

Nabídka práce na volnou pozici pro TSS Cargo a.s..

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Ostrava
  • Přidáno: 16. 9. 2021

Odborní asistenti v administrativě:

UpresnujiciInformace(1. kontakt e-mailem: kariera@tssas.cz
Požadavky: vzdělání - úplné střední odborné (železniční); dobré komunikační dovednosti; přesnost a pečlivost; vysoké pracovní nasazení; samostatný přístup k plnění úkolů; trestní bezúhonnost

Náplň práce:
- evidence a správa vagonů v databázi a papírové podobě,
- administrativní evidence údajů o vagonech, evidování škodních protokolů,
- vystavování objednávek na základě dodaných podkladů,
- komunikace s Drážním úřadem ohledně správy flotily vozů,
- komunikace s Ministerstvem dopravy, zasílání měsíčních výkazů,
- administrativní záležitosti řešené s nadřízeným,
- řešení denních provozních záležitostí spojené s administrativou (přijímaní/odesílání pošty, apod.).

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené

Místo výkonu práce: ČR

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 25 000 – 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka