ZpětVycentrovat mapu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Nabídka práce na volnou pozici pro Slatinné lázně Třeboň s.r.o..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Lázeňská 1001, Třeboň, 37901
  • Přidáno: 4. 5. 2024

Kuchaři (kromě šéfkuchařů):

UpresnujiciInformace(Co Vás čeká?
Příprava teplých pokrmů, náročnějších specialit teplé i studené kuchyně, základních dietních jídel.
Pracovní doba je Po-Ne od 10:00 do 22:00 hodin, střídání krátký vs. dlouhý týden.

Jaké znalosti a dovednosti požadujeme?
Dokončené SO vzdělání (vyučení v oboru).
Praxi min. 2 roky v oboru.
Schopnost týmové práce, samostatné rozhodování, svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, ochotu učit se novým věcem.

Co Vám můžeme nabídnout?
Zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí.
Zajímavé finanční ohodnocení dle délky praxe v oboru, k základní měsíční mzdě náleží podíl z tržeb restaurace.
5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna.
Podporu dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
Ubytování v nově zrekonstruovaném služebním bytě.
Pestrý program zaměstnaneckých benefitů – např. stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění, čerpání služeb poskytovaných zaměstnavatelem za zvýhodněnou cenu, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí, permanentky na sportovní utkání, do divadla, příspěvek na dětský letní tábor a zimní lyžařský výcvikový kurz.

Těšíme se na Vás!)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)