ZpětVycentrovat mapu

Ostatní řídící pracovníci

Nabídka práce na volnou pozici pro VÍNO BLATEL, a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Blatnice pod Svatým Antonínkem 855, Blatnice pod Svatým Antonínkem, 69671
  • Přidáno: 6. 3. 2024

Ostatní řídící pracovníci:

UpresnujiciInformace(Požadujeme: SŠ vzdělání vinařského nebo technického zaměření, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, ŘP sk. B (VZV výhodou).
Náplň práce: řídí činnost lahvovací linky, provádí přípravu vína na lahvování, sanitaci lahvovací linky a filtračních médií, zajišťuje evidenci dodávek materiálu a výroby, podílí se na kontrole kvality a vinobraní ve sklepním hospodářství , provádí údržbu a opravy technologií, komunikuje s laboratoří, skladem, sklepním hospodářstvím a odbytem.
Firemní stravování, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt na tel. od 7:00 do 15:00 hod, na mail. )

Vyžadované vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)