ZpětVycentrovat mapu

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Nabídka práce na volnou pozici pro Kominické řemeslo s.r.o..

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno: středoškolské vzdělání
  • lokalita: Hulín
  • Přidáno: 22. 12. 2023

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov:

UpresnujiciInformace(Pracoviště Hulín
- zakázky jsou v rámci Zlínského kraje, rozvoz na zakázky zajišťuje firma ze sídla firmy
- Pracovní náplň: stavba, vložkování, frézování a opravy komínů, práce ve výškách, práce je vykonávána pod vedoucím pracovníkem firmy
- Požadavky: praxe v oboru výhodou - firma na pozici zaučí, zájem a chuť pracovat, zdravotní způsobilost k výkonu práce - fyzicky náročnější práce
- sezónní práce od začátku března do konce září, pracovní dobu ovlivňuje počasí, práce maximálně 4 dny v týdnu, zkrácený úvazek v rozmezí 25 - 40 hod./týden, HM 20.000 Kč uvedena při zkráceném úvazku 25 hod./týden, možnost práce i na dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@kominickeremeslo.cz.)

Vyžadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Hrubá mzda: 20 000 – 40 000 Kč/měsíc

* povinná položka