Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení

Nabídka práce na volnou pozici pro Charita Přerov.

  • dlouhodobá práce na plný nebo částečný úvazek
  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Šířava 1295/27, Přerov, 75002
  • Přidáno: 28. 2. 2024

Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení:

UpresnujiciInformace(Výkon práce na DPP nebo DPČ, na dobu určitou a smožností prodloužení.

Náplň práce:
poskytování úkonů odlehčovací služby v domácnostech klientů (terénní forma práce), administrativní práce na PC.

Požadavky:
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, základy práce na PC, trestní rejstřík bez záznamu; výhodou - vzdělání dle § 116 odst. 5 písm. c) zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách (kurz pracovníka v sociálních službách, popř. jiné sociální vzdělání), akceptace poslání a hodnot Charity, komunikativnost, odpovědnost, schopnost samostatné i týmové práce, flexibilita.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu a motivačního dopisu na e-mail: reditel@prerov.charita.cz)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 148 Kč/hodinu

* povinná položka