Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče

Nabídka práce na volnou pozici pro Domov Modrý kámen, poskytovatel sociálních služeb.

  • vyžadováno: základní vzdělání
  • lokalita: Nerudova 1470, Mnichovo Hradiště, 29501
  • Přidáno: 30. 12. 2023

Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče:

UpresnujiciInformace(Prvotní kontakt:
tel.: 702 239 541 v době Po-Pá 8,00-15,00 hod
e-mail: metodik@modry-kamen.cz

Náplň práce:
poskytování přímé obslužné péče seniorům,
podpora soběstačnosti klientů,
nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně,
stravování a oblékání,
manipulace s pomůckami a prádlem.

Požadavky:
kvalifikační kurz pracovníka v sociálních službách (lze absolvovat i po nástupu do zaměstnání), komunikační dovednosti,
empatie ve vztahu k seniorům,
bezúhonnost, zdravotní způsobilost.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek z FKSP,
příspěvek na stravování,
možnost osobního ohodnocení po zkušební době,
po roční lhůtě možnost na dobu neurčitou,
mimořádné odměny.

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 23 270 – 27 570 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon702 239 541