ZpětVycentrovat mapu

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Nabídka práce na volnou pozici pro PST CLC Mitsui-Soko a.s..

  • vyžadováno: praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita: Úžice
  • Přidáno: 17. 8. 2023

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů):

UpresnujiciInformace(- Místo výkonu práce: Česká republika - pravidelné pracoviště Úžice okr. Mělník
Požadavky:
- řidičský průkaz C+E, minimálně 2 roky praxe s řízením nákladního vozidla, zkušenost s rozvozem/distribucí paletového zboží
- profesní průkaz
- zdravotní způsobilost + psychotesty
Náplň práce:
- řízení nákladního vozidla řádným a bezpečným způsobem
- udržování vozidla v čistotě a dobrém technickém stavu
- vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče, běžná administrativa spojená s rozvozem
- práce jen na denní směny, VÍKENDY A SVÁTKY VOLNÉ
Nabízíme: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, prémie na dovolenou, prémie vypláceny měsíčně, příspěvek na dopravu
Kontakt: telefonicky 8:00-12:00, životopisy zasílejte e-mailem )

Vyžadované vzdělání: Nižší střední odborné
Hrubá mzda: 36 000 – 47 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon724 821 959