ZpětVycentrovat mapu

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

Nabídka práce na volnou pozici pro Obecně prospěšná společnost Důstojnost.

  • vyžadováno: praxe a základní vzdělání
  • lokalita: Nýdek
  • Přidáno: 15. 2. 2024

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče:

UpresnujiciInformace(TŘ z:1/12/2023  a:20/3/2024
Náplň práce:
- pečovatelská činnost v pobytové službě, spočívající ve vykonávání obslužných činností, spojených s přímým kontaktem s klienty, kteří trpí fyzickými a psychickými obtížemi, zdravotními problémy
- podpora, péče, pomoc v denních činnostech, převlékání lůžkovin, úprava pokoje, pomoc klientům u jídla
- jednoduché ošetřovatelské úkony a komplexní péče o klienty s omezenou pohyblivostí nebo nepohyblivé, inkontinentní, s těžkým zdravotním postižením.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti
- předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- pracovní smlouvu na jeden rok s možností prodloužení na neurčito
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: sekretariat@dustojnost.cz nebo volat na tel. č.: 730 518 824.)

Vyžadované vzdělání: Základní + praktická škola
Hrubá mzda: 20 000 – 28 000 Kč/měsíc

* povinná položka

Telefon730 518 824 (8:00-14:00 hod.)